До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Виграти все!

Артем Мельник
23-річний Артем Мельник з Житомира став бронзовим призером у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 86 кг.

У напруженому півфіналі Артем, який вважає своєю перевагою роботу руками, поступився Мохаммеду Хамді Хаджі з Іспанії – 1:2. І змушений був задовольнитися бронзовою нагородою, хоча був майже впевнений, що саме він буде битися за «золото».
«Я виборов третє місце, але з рішенням суддів я не згоден. Була напружена боротьба, і я вигравав цей бій, однак останні дев’ять секунд і останній переможний бал чомусь віддали в інший бік», - вважає Артем.
В умовах війни в Україні готуватися до Європейських ігор було дуже і дуже важко. Вони з тренером почали працювати відразу після того, як вибороли ліцензію у 2022 році. «Дев'ять місяців довготривалої підготовки безпосередньо до змагань у Кракові. Ну, а взагалі я йшов до цього 11 років – з самого початку своєї кар'єри», - зізнався спортсмен. - У нас в листопаді чемпіонат світу, тому ціль - перемогти там, відібратися і виграти наступні Європейські ігри та Олімпіаду. Виграти все, що є!»

Повністю читайте у віддрукованому номері.
З питань придбання цього номеру, просимо звертатися в редакцію за телефоном +38-063-256-98-24